Ogłoszenia


W związku z odwołaniem dnia rektorskiego 13 maja 2021 (czwartek) na podstawie Komunikatu nr 57/2021 Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego z dnia 6 maja 2021 r., Dziekan Wydziału Nauk Historycznych i Pedagogicznych ogłasza, że w tym dniu odbędą się zajęcia piątkowe. Jednocześnie, ze względu na przeprowadzanie szczepień przeciwko COVID19 dla pracowników Uniwersytetu, ogłasza godziny dziekańskie od 9:00 do 15:00.


18.03.2021

Uprzejmie informuję, że w związku ze zwiększeniem zagrożenia epidemiologicznego, od dnia 19 marca 2021 roku do odwołania, załatwianie spraw studenckich będzie możliwe wyłącznie przez: środki przekazu elektronicznego (w tym możliwość kontaktowania się na e-mail, w TEAMS), telefonicznie lub za pośrednictwem usług pocztowych. W przypadku dokumentacji papierowej, należy ją składać w pojemnikach specjalnie do tego przeznaczonych, znajdujących się w holu na parterze budynku Dziekanatu WNHP przy ul. Szewskiej 48. Kontakt osobisty jest możliwy tylko w przypadku odbioru dyplomu ukończenia studiów, po uprzednim umówieniu się na konkretny termin z pracownikiem Dziekanatu dedykowanym do obsługi danego kierunku studiów.

16.03.2021


Zespół Historii Kartografii. działający przy Instytucie Historii Nauki im. Ludwika i Aleksandra Birkenmajerów Polskiej Akademii Nauk, pragnąc promować badania nad dawną kartografią oraz zachęcać studentów do podejmowania zagadnień z zakresu szeroko rozumianej historii kartografii, ogłasza konkurs na Nagrodę za prace dyplomowe z zakresu historii kartografii.Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy, drodzy Studenci! Rozpoczynamy nowy rok akademicki 2020/21, a zarazem nową kadencję władz Uniwersytetu Wrocławskiego na wszystkich poziomach. Już od pewnego czasu wiemy, że najbliższy semestr zimowy, a najpewniej i następny, przebiegną na Uczelni pod znakiem pandemii. Powoli przyzwyczailiśmy się...Lektorat B2+ dla studentów przyjętych na I rok studiów w roku akademickim 2020/2021