Piątek z Historią

W zeszłym tygodniu w dniu 22 kwietnia w naszym Instytucie zorganizowany był Piątek z Historią, podczas którego uczniowie, studenci, nauczyciele, jak i osoby z zewnątrz mogły zapoznać się z naszą ofertą studiów, a także posłuchać wykładów specjalnie przygotowanych na tą okazję. Dzięki temu słuchacze mogli poznać historię Imperium Rzymskiego, transformacji czołgów od I do II wojny światowej, brytyjsko-niemieckiego wyścigu zbrojeń przed I wojną światową, relacji ukraińsko-rosyjskich od XX do XXI wieku, a także dowiedzieć się czym jest Public History.

Jeśli ktoś nie mógł być obecny, a chciał wysłuchać wykładów to mamy dla niego dobrą informację! Stopniowo wszystkie będą udostępniane na naszym profilu na YouTube, do którego subskrypcji już teraz gorąco zachęcamy: https://www.youtube.com/channel/UC-sKOpi_iJbkDbJvRKk1tlA

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia, a przy okazji już zapraszamy na jego kolejną edycję w następnym roku!

Fot. Marta Ciechowicz